איך מסירים פסקי דין מגוגל

מה תקבל מהשיטה האפקטיבית?

הסרת פסקי דין מגוגל ברוב המקרים ולא רק דחיקתם אחורה.

קבלת תוצאות חיוביות שיגרמו לקולגות שלך לשאול "מה הסוד שלך?".

נכסים אינטרנטיים שישאירו את המוניטין שלך נקי שנים רבות.

100% מהביצוע שלנו - אתה לא צריך לעשות כלום, אנו נטפל בכל.

יש לך שאלה או סתם רוצה להתייעץ?

        חייג  עכשיו!

התוצאות מדברות בעד עצמן

י. מהרצליה. איש עסקים.

סבלתי מהמון קשיים – במציאת בת זוג, בעבודה, בבנק ובעסקים. אחרי ששכרתי את שרותיו של רונן התוצאות השליליות בגוגל נעלמו ואני יכול להגיד שפתחתי דף חדש. זה כמו לעבור השתלת תדמית חדשה.

ח. מתל אביב, עורך דין.

שמי ח' ואני עורך דין. כל מה שעשיתי כדי למחוק תוצאות חיפוש בגוגל לא הצליח עד שהגעתי לרונן הלל. בזכותו התדמית שלי ניצלה והפרשיות המביכות והרעות שגרמו לי להפסיד הרבה לקוחות – נעלמו לגמרי.

ע. מירושלים, בעל מסעדה.

לקוחה נקמנית החליטה לפרסם על המסעדה שלנו ביקורת שלילית ומרושעת. רונן הצליח להוריד את התלונה וסידר את העניינים. אני מודה לו על כך וממליץ על הפתרון שלו לעוד עסקים כמוני.

ע. מנכ"ל חברה מתחום השירותים.

חברה מתחרה דאגה להשחיר את השם שלנו ולהפיץ עליו דברי שקר חמורים ביותר. הלקוחות עזבו והמכירות נפגעו. הפעולות שהוא ביצע חסכו לנו מיליוני שקלים. רונן הלל היקר והטוב אשרייך.

אנחנו מבטיחים רק מה שאנחנו יכולים ב-100% לקיים. אם בנינו לך תוכנית והתחייבנו לתוצאות מסוימות – אנחנו גם נשיג 100% מהן! האחריות שלנו היא אחריות פלדה המגובה ב-20 שנות ניסיון בהתמודדות מול גוגל ושאר מנועי החיפוש.

למי מתאימה השיטה האפקטיבית?

 

חוות דעת שליליות? מסמכים משפטיים לא מחמיאים? הסרת פסקי דין מגוגל? הכפשות? מוניטין רע בגוגל? נחליף את כולם בתוכן ראוי, מכבד ואיכותי.

זקוקים למחיקת מסמכים משפטיים מהרשת? עבירות מס מעברכם מופיעות בגוגל? הסרת פסקי דין מגוגל? יש לכם זכות מלאה להסירם ולקבל במקומם תוצאות נקיות, חזקות, ומעודכנות יותר.

אנשים שסובלים מלכלוכים באינטרנט, כתבות, ביקורות, השמצות, שיימניג, או זקוקים להסרת פסקי דין מגוגל, נחליף לכם את התוצאות השליליות בתוצאות חיוביות, נקיות ומקדמות.

חברות מהארץ ומחו"ל

אנשי עסקים

אנשים פרטיים

עברייני צווארון לבן

בעלי עסקים

עצמאים

עבירת צווארון לבן בעברך רודפת אותך כיום? נדאג להסרת פסקי דין מגוגל כדי לתת לך הזדמנות הוגנת לפתוח דף חדש ולהציג אותך באור חיובי ונקי שיקדם אותך כיום.

נקלעת למשבר, תביעות, קמפיינים שליליים וזקוקים לעזרה? נשנה את המאזן לטובתך, ננקה את התוצאות בגוגל ונחליפם בתוצאות טובות, מכבדות ונקיות.

כתבו עלייך ביקורות שליליות, הכפשות, שיימינג ברשת? פסקי דין בגוגל? אנחנו נבצע עבורך מחיקת פסקי דין מגוגל ונחליפם בביקורות חיוביות, תגובות אוהדות ועדויות של לקוחות מרוצים.

יש לך שאלה או סתם רוצה להתייעץ?

        חייג  עכשיו!

התוצאות מדברות בעד עצמן

ד. מניו יורק, אשת עסקים.

אני ישראלית לשעבר המתגוררת בארצות הברית. השם שלי נפגע בארץ בגלל עסקאות כושלות שהיו לי. יצרתי קשר עם רונן ותוך מספר שבועות הוא ניקה לי את התדמית ומיתג אותי נכון ברשת.

שמי פ' ואמא שלי היא בעלת עסק מאד מצליח. יום אחד היא הואשמה בעבירות מס ושמה הושחר. פניתי בשמה לרונן הלל. רונן הצליח להסיר פסקי דין מגוגל ודחק את האזכורים השליליים שנותרו לעמודים 2 ו-3. תודה רבה!

פ. מראשון לציון, אשת עסקים.

ש. מצפון הארץ.

סבלתי מתוצאות שליליות בגוגל. הדף הראשון היה שחור משחור ורק בעזרת רונן הלל ניהול מוניטין קיבלתי תוצאות מעולות. הרישומים השליליים נמחקו, התוצאות הרעות נדחקו ולמדתי שיש לי עסק עם מומחה יוצא מהכלל לניהול מוניטין ברשת.

תלונה של פציינטית הפכה לוויראלית ותפסה את כל התוצאות הראשונות בגוגל. לצערי שנים של עבודה קשה, הישגים והצלחות ירדו לטמיון והתחלפו בתלונה חסרת בסיס. למזלי פניתי מהר מאד לרונן הלל והוא טיפל בבעיה שלי בגוגל ומחק את התלונה הפוגענית מהרשת.

ב. מרחובות, רופא פלסטי.

למה יצרתי את השיטה האפקטיבית?

בעידן המידע שולטים תאגידי המידע, גוגל, פייסבוק ודומיהם, ובזמן שהם עושים מיליארדים, הרבה אנשים טובים נפגעים בדרך ונגרם להם נזק אישי ועסקי בלתי נסבל.

 

תאגידי המידע חושפים לכל העולם מידע פרטי ואישי ללא אישורו של האדם עליו מדובר.

 

שנים רבות מגיעים אלי לקוחות מאוכזבים לאחר שניסו הכול...

 

הם ניסו לבד, הם ניסו עם חברים ש"מבינים" באינטרנט, הם שכרו "מומחים" שהבטיחו להם ניסים ונפלאות, הם קיוו, הם האמינו, ובזבזו על הדרך לא מעט זמן וכסף, ופעם אחר פעם גילו שגוגל הוא יריב עיקש והתוצאות השליליות נותרו כשהיו.

מה השיטה האפקטיבית יכולה לעשות עבורך?

 

גם בארץ גם בחו"ל

האפקטיביות של השיטה כל כך חזקה שלאחר שיישמנו אותה בישראל ניסינו גם במדינות אחרות ושפות אחרות, השיטה השיגה תוצאות יוצאת מגדר הרגיל.

התאמה אישית לכל לקוח

לא כולם צריכים לשלם מחיר אחד, כשהבעיה היא קטנה ונקודתית לא צריך להוציא את התותחים הכבדים. לאחר בדיקה מעמיקה של הבעיות איתן אתה מתמודד נבנה לך תוכנית מותאמת אישית לצרכים, לדרישות ולתקציב שלך.

עוקרת את הבעיה מהשורש

אנחנו היחידים שגם מבצעים הסרת פסקי דין מגוגל כשכל השאר דוחקים אותם אחורה. אז במקום שפסקי הדין יידחקו לעמוד 2-3 נסיר אותם לגמרי ונחליפם בתוצאות חיוביות שיגרמו לך להתגאות בשם שלך.

כל מנועי החיפוש

השיטה האפקטיבית מתמקדת ומשפיעה לא רק גוגל אלא גם על כל שאר מנועי החיפוש ברשת, כך שלא תצטרך לחשוש שפסקי הדין ימשיכו "לככב" במקומות אחרים.

מטפלת גם ברשתות החברתיות

חלק גדול מהתוצאות השליליות מופיע גם ברשתות החברתיות, בין אם זה פוסטים, תגובות, עמודים שלמים, וכו', השיטה האפקטיבית מטפלת גם בהן ודואגת להסרתו.

מטפלת גם בסרטונים

סרטוני יוטיוב פוגעניים לרוב מאונדקסים במיקום גבוה בגוגל (מאחר ויוטיוב היא חברת בת של גוגל), השיטה האפקטיבית יכולה להסירם או להחליפם בסרטונים אחרים חיוביים עבורך.

יש לך שאלה או סתם רוצה להתייעץ?

 

             או  חייג  עכשיו!

רונן הלל - מפתח השיטה האפקטיבית

רונן הוא בעל סוכנות יחסי ציבור וניהול מוניטין, מייסד ומפתח "השיטה האפקטיבית" להשגת תוצאות שיא. רונן בעל 20 שנות ניהול מוניטין ברשת ומחוצה לה, מומחה לניהול משברים וקמפיינים שליליים.

 

משרד "רונן הלל יחסי ציבור" זכה שנתיים ברציפות בפרס "האריה השואג" היוקרתי שהוענק לו על ידי האיגוד הישראלי ליחסי ציבור.

 

הפרס ניתן על מצוינות בתחום יחסי הציבור והדוברות, ועל הובלת פרויקט מיני ממשלת הילדים של ישראל, שזכה במקום הראשון בקטגוריית החינוך.

 

עם קהל לקוחותיו נמנים החברות הגדולות במשק. רונן הוביל להצלחה חברות וארגונים גדולים במשק. רונן עבר לכבוש שיא נוסף ע"י פיתוח שיטה ייחודית המאפשרת להסיר תוצאות פוגעניות ברשת וכמובן לבצע הסרת פסקי דין מגוגל.

צור קשר עכשיו לקבלת ייעוץ ללא עלות

לא משנה אם אתה בעל עסק, חברה גדולה, או אדם פרטי שמופיעים עליו פסקי דין בגוגל, "השיטה האפקטיבית" מסוגלת לבצע הסרת פסקי דין מגוגל ולהופכם לתכנים נהדרים, חיוביים ומקדמים שיגרמו לך גאווה ולקולגות שלך לשאול "מה הסוד שלך?".

 

עכשיו לזמן מוגבל בלבד, ניתן לקבל שיחת ייעוץ ללא עלות וללא התחייבות עם רונן הלל. השאר פרטים ונחזור אלייך תוך 24 שעות או חייג עכשיו!

             חייג  עכשיו!

תנאי שימוש

אם אתה סובל מתוצאות שליליות בגוגל יש לי חדשות מעולות עבורך. מהיום תוכל להסיר את פסקי הדין האלו ולהחליפם בתוצאות טובות, חיוביות ומקדמות שיגרמו לך להתגאות בשם שלך ולהפסיק לחשוש.

 

20 שנות ניסיון בניהול מוניטין ברשת הביאו אותי לפתח שיטה ייחודית – השיטה האפקטיביתהיחידה שמסוגלת גם למחוק תוצאות ולא רק להדחיקן וכך לפתור את הבעיה לתמיד ולא לטפל בסימפטומים שלה.

 

* השמות מלאים של לקוחותינו נשארו חסויים מטעמים מובנים.

אחריות הפלדה שלנו!

כשנורית השמן ברכב דולקת, לא מחליפים את הנורית – שמים שמן!

השיטה האפקטיבית מתמקדת בהסרה ולא בדחיקה בלבד של פסקי דין מגוגל ותוצאות השליליות לעמוד 2 כמו שכולם עושים. במילים אחרות אנו פותרים את שורש הבעיה ולא את הסימפטומים.

 

טיפול בשורש הבעיה ודבקות במשימה מביאים אותנו להצלחה ולתוצאות חסרות תקדים. פעם אחר פעם.

* השמות המלאים של לקוחותינו נשארו חסויים מטעמים מובנים.

רונן הלל בראיון רדיו בתוכניתה של יעל דן "עושים צהריים", מסביר מה זה ניהול מוניטין ברשת.

כשדוחקים תוצאות, אז כל אחד שעובר לעמוד 2 יכול לראות את כל התוכן השלילי ששילמת הרבה כסף כדי "להעלים" ולמעשה לא פתרת דבר. כמובן שחלק מהתוצאות השליליות עלולות לעלות ולצוף חזרה תוך שנה או פחות.

 

כנות ושקיפות מולך מאוד חשובות לי, לכן אני אומר מראש, לא תמיד ניתן לבצע הסרת תוצאות מגוגל, בין אם זה במנועי החיפוש או רשתות חברתיות, אבל עם השיטה האפקטיבית ניתן להגיע לאחוזי הסרה גבוהים מאוד.

 

אני מזמין אותך ליצור איתי קשר ולקבל ייעוץ ראשוני ללא עלות שיאפשר לך לגלות בכמה זמן ניתן לפתור לך את הבעיה.

אז מה הבעיה, שהתוצאות השליליות יעברו אחורה, מה איכפת לי?

קבל ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות

מלא את הטופס ונחזור אלייך תוך 24 שעות, או חייג עכשיו!

 

 

הסרת פסקי דין מגוגל

אחת הסיבות לכך שאנו מקבלים הרבה מאד פניות היא היכולת שלנו להסיר מסמכים מגוגל ולבצע הסרת פסקי דין מגוגל.


הסרת פסקי דין מגוגל היא שירות המוענק על ידנו בתשלום והוא מתבטא באפשרות לעזור לאנשים, חברות ומותגים לנקות תדמית שלילית ולפתוח דף חדש.
 

קיימות סיבות רבות המתאימות לשכור את שירותינו כדי שגם לך נבצע הסרת פסקי דין מגוגל. 
 

השירות ניתן בתשלום עם התחייבות מלאה לתוצאות.
 

היכולת שלנו כוללת ניטור מלא של כל האתרים ומחיקה של הקבצים הבעייתיים.

 

באיזה מקרים ניתן לפנות אלינו להסרה של פסקי דין מגוגל?

1. בכל מצב בו התוכן המופיע בגוגל ובאינטרנט גורם נזק/מפריע או חושף נתונים שאין ברצונכם לשתף עם הכלל.


2. במידה והפרסומים שליליים – כלומר פוגעים בכם ובאינטרסים שלכם.
 

3. אם נחשף מידע אישי.
 

4. אם המידע המופיע בפסקי הדין מפריע לכם לקבל עבודה חדשה, להתקבל למקום עבודה חדש או להתקדם בתפקיד.
 

5. אם המידה המופיע באתרי פסקי דין גורם לכם נזק בחיי משפחה, זוגיות וילדים. 
 

6. במידה והמידע פוגע לכם בעסקים, מרחיק לקוחות או מקטין את סיכויי ההצלחה שלכם.
 

7. במידה והתכנים המופיעים מתייחסים לתקופה אחרת בחייכם שאינה רלוונטית למצבכם הנוכחי.
 

8. גם אם טעיתם וביצעתם שגיאות בחיים – אנו סבורים כי גם לכם מגיעה הזדמנות שנייה לתקן את הרושם הראשוני הפגום ולכן אנו עוזרים גם לחייבים ולכאלה שסיימו עונשים.
 

9. אנו עוזרים גם לאסירים, עצורים וכל מי שיש לו פרשות משפטיות המפריעות לו או פסקי דין המתייחסים לעבירות או חשדות. גם כאן העקרון המוביל אותנו הוא שאם יש תוכן שמפריע לכם - יש לכם זכות לעשות הכל כדי למנוע את הפצתו ברבים ובמיוחד לצורך כך קיים השירות שלנו.
 

10. אנו עוזרים לכל מי שמגיעה לו עזרה במחיקת מידע שלילי מגוגל והסרת פסקי דין. מוזמנים לפנות אלינו בכל נושא ולקבל ייעוץ. ניתן לשכור את השירותים שלנו באופן מיידי ולקבל שירות מהיר ואיכותי.

ומחליפים אותם בתוצאות טובות וחיוביות!

לבדיקת התאמה חינם חייג עכשיו 072-393-8937